COMMENTS OF OUR GUESTS
Александр 2016-09-15 14:26

Очень здорово ! Красивое место. Уютный уголок. Внимательный персонал. Отдыхали в Шале. Получили райское наслаждение. Спасибо большое.
Надія та Вадим (Київ) 2016-01-01 10:11

Уже вдруге (2015 та 2016) зустрічаємо Новий рік у ресторані "Червона рута". Щира вдячність господарям та всьому персоналу ресторану за неперевершене свято ! Є повне відчуття того, що ти тут бажаний гість.

Святкові страви дуже смачні, їх подача та оформлення на високому рівні. Для діточок-окремі привітання, смачне меню та приємні подаруночки.

Дуже приємно, що офіціанти пам'ятають своїх гостей (навіть за яким столиком сиділи у милулому році).

Недарма кажуть: "Як новий рік зустрінеш-так його і проведеш", тому для нашої сім'ї це свято у "Червоній руті''-це запорука щасливого та вдалого наступного року !

Окрема подяка ведучому вечора 2016 ! Він неймовірний !

Натхнення Вам ! Ви чудові !Світлана 2014-10-27 19:27

Відпочивали з дітьми на осінніх канікулах. Дві речі хочу відмітити:

  1. 1)Від всієї сім'ї бажаю здоров'я та наснаги і всього чого душа бажає Пану Віталію за прекрасне диво під назвою ''Червона рута'' та вишукану казку , що зветься ''Пабло''. Прийміть шану і похвалу за душевне і ненав'язливе але чітко організоване обслуговування персоналу.
  2. 2) Всім хто шукає відпочинок в Закарпатті - економте час і сили - нічого кращого ви не знайдете.
>Саша и Володя /г.Львов/ 2014-10-15 21:16

"Червона Рута" - это не курортный отель...Это сказка длиной в 10 лет. В общей сложности мы отдыхали в Руте более 100 дней. Что сказать... 100 дней счастья, подаренные создателями этого Закарпатского чуда Анжелой и Виталием.
2015-05-01 16:06

Чудовий готель!!Я відпочивала з сім'єю у родинній віллі,надзвичайно сподобалось обслуговування на рецепції та у ресторані,тільки коли ми приїхали в готель зрозуміли,що він зроблений з душею,смаком,напевно господарі дійставали кайф від будування цього готелю,я відверто можу сказати,що такий чудесний готель я ніде не бачила.В ресторані їжа надзвичайно смачна,я сама кухар,і працюю у прекрасному ресторані,можу сказати,що я розчарована в тому,що невмію так готувати
Онуферко Петро 2014-09-25 09:47

доброго дня! відпочивали на початку вересня у "Червоній Руті"! Спочатку теж сумнівалися чи варто платити такі гроші, але поселившись зрозуміли, що ВАРТО!

Рівень надання послуг та сервісу відмінний, рівень котеджів відповідає класу "люкс". Потішив своєю кухнею і ресторан. Природа тут казкова. Чекайте нас наступного року і всім рекомендуємо спробувати
Ігор 2014-03-03 15:04

Готель залишив тільки хороше враження. Персонал дуже привітний.
Close X
Три тополі на три сторони,
Три струни в моїм серці натужено,
Три шляхи у моєї весни,
Та не знаю ,який мені суджено?
"Family cottages".
X

Family cottages

These are two-storey cottages for sophisticated and high-quality family entertainment. Carpathian landscapes take you to a fabulous world; give strength and inspiration for life's achievementsCottage №1

The total area is 80 sq.m.
Facilities in the cottage. It has an air conditioning, LCD TV, soft sofa to rest, a double bed, bathroom (toilet, shower, cosmetics, hair dryers, scales), clothes dryer, mini-kitchen (refrigerator, kitchen equipment, microwave oven ), balcony, terrace, internet access.
Number of persons for 2 adults and 2 children.
Breakfast for 2 adults.Cottage №2Cottage №3Cottage №4

The total areas of each cottage are 120 sq.m.
Facilities in the cottage. It has an air conditioning, LCD TV, sofa lounge, double bed, extra bed for children, 2 bathroom (WC, bidet, cosmetics, hair dryers, and scales), clothes dryer, fridge, balcony, terrace, internet access.
The number of persons to accommodate 2 adults and 2 children.
Breakfast for 2 adults.
Cottage №5

The total area is 110 sq.m.
Full kitchen Cottage.
Facilities in the cottage. It has an air conditioning, LCD TV, double bed, soft sofa, bathroom (toilet, shower, cosmetics, hair dryers and scales), clothes dryer, full kitchen (fridge, kitchen equipment, electric, gas stove), balcony and Internet access.
The number of persons to accommodate 2 adults and 2 children
Breakfast for 2 adults.Cottage №12

The total area is 80 sq.m.
Facilities in the cottage. It has an air conditioning, LCD TV, double bed, soft sofa, bathroom (toilet, shower, cosmetics, hair dryers and scales), clothes dryer, refrigerator, balcony, internet access.
The number of persons to accommodate 2 adults and 2 children
Breakfast for 2 adults

Other roomsHutsul Ferienhaus Familien-Villa Schweizer Chalet
Close X

CONTACTS

Chervona Ruta Private hotel-restaurant complex

Our address:

90457 Shayan, Khust district. Transcarpathian region.

Phone:

Administrator:
+38 (03142) 59-240,
+38 (067) 513-15-80;

Director:
+38(067)420-22-03;

E-mail address::

admin.shajan@ukr.net

FEEDBACK:

Close X

Online booking:

Retour au site